Werkgroepen Wijkbudget

De Werkgroepen Wijkbudget zijn een onderdeel van de Wijkraad Wesselerbrink. Ze behandelen aanvragen van bewoners voor financiering van initiatieven in de wijk.

Wat zij doen

De werkgroepen:

  • Ontvangen aanvragen voor financiering van bewoners uit de wijk.
  • Keuren aanvragen goed of af. Indien goedgekeurd dan:
  • Zorgen ervoor dat geld wordt uitgekeerd aan de aanvrager.
  • Keuren verantwoording van de feitelijke besteding van de aanvrager (bonnetjes en dergelijke).
  • Rapporteren aan de gemeente.

De werkwijze staat beschreven in het bestedingsplan.

Contact

Voor algemene informatie, vragen en klachten over het aanvragen van wijkbudget kun je terecht bij de secretaris Wijkbudget Wesselerbrink:

Jolanda Venturini
E-mail: wijkbudget@wesselerbrink.com
Tel. 06-1922 6332

Organisatie

De werkgroepen bestaan uit vrijwilligers die weten wat er speelt in de wijk. De vrijwilligers zijn georganiseerd in 4 werkgroepen, volgens de 4 officiële wijkdelen van Wesselerbrink, plus een “wijkbrede” werkgroep.

Werkgroep Wijkbreed

Deze werkgroep behandelt aanvragen die niet gebonden zijn aan één specifiek wijkdeel.

E-mail: wijkbreed@wesselerbrink.com

  • Marcel Kobes (secretaris@wesselerbrink.com)
  • Jolanda Venturini (wijkbudget@wesselerbrink.com)
  • Nazir Maniraam
  • Agnes van Baal (agnes.vanbaal@wesselerbrink.com)
  • Gonda Reijnen (gonda.reijnen@wesselerbrink.com)
  • Dennis van Someren
  • Barry Wijma (barry.wijma@wesselerbrink.com)

Werkgroep Noord-West (Het Bijvank)

E-mail: bijvank@wesselerbrink.com

  • Jan Drenthen
  • Nazir Maniraam
  • Barry Wijma (barry.wijma@wesselerbrink.com)
  • Jolanda Venturini

Werkgroep  Noord-Oost (Het Lang)

E-mail: lang@wesselerbrink.com

  • Henriette Bergman
  • Kitty Veenstra
  • Gonda Reijnen (gonda.reijnen@wesselerbrink.com)
  • Yahaira Del duca Perez
  • Henk Siemans

Werkgroep Zuid-Oost (De Posten)

E-mail: posten@wesselerbrink.com

  • Rachida Abdoelkarim
  • Dennis van Someren
  • Ria Joosting
  • Jolanda Venturini

Werkgroep Zuid-West (Het Oosterveld + ’t Brunink)

Deze werkgroep is een bijzondere: het behandelt ook aanvragen uit ’t Brunink. ’t Brunink is geen deel van Wesselerbrink maar is officieel “buitengebied”  van Enschede. Maar qua wijkbudget doet deze buurt mee met Wesselerbrink.

E-mail: oosterveld@wesselerbrink.com

  • Dineke Buurman Boersema
  • Annie te Nijenhuis
  • Agnes van Baal (agnes.vanbaal@wesselerbrink.com)
  • Peter Kluitmans
  • Marcel Kobes