Kaliber geeft nu muziekles voor kids in onze wijk

In oktober starten er weer nieuwe korte cursussen van Kaliber Kunstenschool. Voor het eerst ook in onze wijk, op locatie De Posten.

Een korte cursus bestaat uit gemiddeld 10 lessen en laat je kennis maken met een specifiek onderdeel. Je werkt vaak ook naar een gericht einddoel. Na een korte cursus kun je heel goed doorstromen in een jaarcursus.

Op diverse locaties in Enschede vinden de cursussen plaats. De meeste cursussen vinden plaats in Prismare.  In oktober starten er ook twee cursussen op de nieuwe locatie: De Posten. Hier starten twee lessen: blokfluit en djembé.

Kidsklas Blokfluit

Leeftijd: Van 7 tot 10 jaar
Datum: elke vrijdag 15:15 tot 16:00, start op 12 oktober.
Aantal lessen: 10
Locatie: De Posten
Docent: Ester Harperink – van der Veen

Kidsklas Djembé

Leeftijd: Van 6 tot 12 jaar
Datum: elke vrijdag 14:30 tot 15:15, start op 5 oktober.
Aantal lessen: 10
Locatie: De Posten
Docent: Hans Grutterink

Meer informatie: www.kaliberkunstenschool.nl.